Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kanalo dangtis BRN 80 mm, RAL9010
| Plotis | 80 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Gaubtų montavimo metodas | Iekšējais gulēšana |
| Dangtelio montavimas | Pieķerties |
| Tvirtinimas nuo klastojimo | Ne |
| Be halogeno | Ne |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| RAL numeris | 9010 |
| Apsauginė juostelė | Taip |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 64 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 19.89 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2304 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1640 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 756.04 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
