Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kištukinis lizdas, su jung., 2P+Ž, 13A, Berker S1/B3/B7, baltas blizgus
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Modelis | Lielbritānijas standarts |
| Aktyvių kaiščių skaičius (plokštuma) | 2 |
| Su signaline lempa | Ne |
| Vienetų skaičius | 1 |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 1 |
| Bendras perjungiamųjų lizdų skaičius | 1 |
| Fazių skaičius | 1 |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Jungties tipas | Skrūvējams spailis |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Su vaikų apsauga | Taip |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Metalo spalva | Ne |
| Permatomas | Ne |
| Užrakinamas | Ne |
| Išmetimo mechanizmas | Ne |
| Izoliuotas montavimas | Taip |
| Su funkcijos apšvietimu | Ne |
| Su orientacijos apšvietimu | Ne |
| Apsauga nuo per didelės įtampos | Ne |
| Apsauga nuo grandinės gedimo | Ne |
| Su miniatiūriniu saugikliu | Ne |
| Specialus energijos tiekimas | Nav īpaša barošanas avota |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar nagu un skrūvi |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Su ciklo praėjimo funkcija | Ne |
| Su įjungimo / išjungimo jungikliu | Taip |
| Sukamas centrinis įdėklas | Ne |
| Nominali srovė | 13 A |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK02 |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 42.4 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 40 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Sunkioms sąlygoms pagal VDE | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 70.8 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 70.8 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 42.4 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.075 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 275 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 155 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.75 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 595 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 405 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 335 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 14.38 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2160 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1010 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 195.56 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |