Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Klavišas 2-gubas žaliuzių jungikliui Berker S1/B3/B7 aliuminis matinis
| Plotis (mm) | 55 |
| Aukštis (mm) | 55 |
| Modelis | Divdaļīgs šūpuļdziens |
| Įspaudas / rodmuo | Simbols "bultiņas" |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Panaudojimas | Venēcijas žalūzijas |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Taip |
| Tvirtinimo tipas | Skavas montāža |
| Stebėjimo langas / šviesos anga | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Alumīnijs |
| RAL numeris (gretimas) | 9006 |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK05 |
| Plotis | 55.7 mm |
| Aukštis | 54.9 mm |
| Gylis | 22 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.014 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 89 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 72 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 280 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.252 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 320 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 600 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 338 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 8.22 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 6400 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 3.36 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
