Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Klavišas 3-jų klavišų jungikliui, Berker S1/B3/B7, smėlinis blizgus
| Svoris (neto) | 0.02 |
| Modelis | Trīsdaļīgs šūpuļš |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Panaudojimas | Slēdzis/spiedpoga |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Skavas montāža |
| Stebėjimo langas / šviesos anga | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Duroplast |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 1013 |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK02 |
| Plotis | 55 mm |
| Aukštis | 55 mm |
| Gylis | 7 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.2 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
