Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Klavišas su skambučio ženklu ir pašvietimo lęšiu Berker Q1/Q3 antracitas matinis
| Svoris (neto) | 0.02 |
| Modelis | Viendaļīgs šūpuļš |
| Įspaudas / rodmuo | Simbols "zvans" |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Panaudojimas | Slēdzis/spiedpoga |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Taip |
| Tvirtinimo tipas | Skavas montāža |
| Stebėjimo langas / šviesos anga | Taip |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Duroplast |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Antracīts |
| RAL numeris (gretimas) | 7021 |
| Su etiketės vieta | Taip |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Taip |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK02 |
| Plotis | 58 mm |
| Aukštis | 58 mm |
| Gylis | 22.5 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.2 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| 3D brėžiniai | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
