Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
KNX dimeris, 2 kanalai, 300W, NE
| Ilgis (mm) | 71 |
| Plotis (mm) | 90 |
| Aukštis (mm) | 62.5 |
| EIB / KNX magistralės sistema | Taip |
| KNX radijo magistralės sistema | Ne |
| Magistralės sistemos radijo dažnis | Ne |
| LON magistralinė sistema | Ne |
| „Powernet“ magistralės sistema | Ne |
| Dvikryptis radijas | Ne |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 4 |
| Įtraukta magistralės jungtis | Taip |
| Nuimamas magistralės (šynos) modulis | Ne |
| Pastotės įvestis | Ne |
| Lokali operacija / rankos operacija | Taip |
| Su LED rodmeniu | Taip |
| Išvesčių skaičius | 2 |
| Išvesties galia nuo / iki | 5 W |
| Išvesties galia nuo / iki | 300 W |
| Tinka galios padidinimui | Ne |
| Apkrovos tipas | Universāls |
| Maks. kontrolinė srovė | 2600 mA |
| Maksimali perjungimo galia LED | 120 W |
| Įtampos diapazonas | 30 V |
| Įtampos diapazonas | 30 V |
| Galima lygiagreti paslauga | Ne |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 71 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 63 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.303 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 24 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 118 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 93 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.305 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 24 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 242 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 7.67 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 576 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1118 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 207.08 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |