Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
KNX maitinimo šaltinis su papildomu 29 VDC išėjimu, didžiausia srovė 250 mA
| Ilgis (mm) | 67 |
| Plotis (mm) | 35 |
| Aukštis (mm) | 90 |
| EIB / KNX magistralės sistema | Taip |
| KNX radijo magistralės sistema | Ne |
| Magistralės sistemos radijo dažnis | Ne |
| LON magistralinė sistema | Ne |
| „Powernet“ magistralės sistema | Ne |
| Kitos maršrutinės sistemos | None |
| Montavimo metodas | DRA (DIN-rail adapter) |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2 |
| Su LED rodmeniu | Taip |
| Buferinė magistralės įtampa | Ne |
| Integruotų blokavimo induktorių skaičius | 1 |
| Perduodamų linijų skaičius | 1 |
| Maks. išeigos srovė | 160 mA |
| Antrinė įtampa | 29 V |
| Energijos sunaudojimas | 0.15 W |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.14 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.14 |
| Produkto techninė informacija (eng) | Atsisiųsti čia |
