Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
KNX termostato dangtelis su TFT ekranu, Berker K1/K5, matinis antracitas
| Plotis (mm) | 70.5 |
| Aukštis (mm) | 55.5 |
| Modelis | Centrālā vāka plāksne |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Panaudojimas | Termostats |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Skavas montāža |
| Stebėjimo langas / šviesos anga | Taip |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Lakots |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Antracīts |
| RAL numeris (gretimas) | 7016 |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK04 |
| Plotis | 70.7 mm |
| Aukštis | 55.7 mm |
| Gylis | 12 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.005 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 81 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 61 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 24 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.025 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 160 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 4.1 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3840 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 121.4 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
