Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
KNX termostato dangtelis su TFT ekranu, Berker S1 /B3 /B7, smėlio blizgus
| Modelis | Centrālā vāka plāksne |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Panaudojimas | Termostats |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Skavas montāža |
| Stebėjimo langas / šviesos anga | Taip |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Lakots |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 1013 |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK04 |
| Plotis | 55.5 mm |
| Aukštis | 55.5 mm |
| Gylis | 12 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 160 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
