Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kompaktinė šviesos relė, virštinkinė, IP55, 8A (1000W)
| Ilgis (mm) | 42.5 |
| Plotis (mm) | 42.5 |
| Aukštis (mm) | 95 |
| Daviklio tipas | Iebūvēts gaismas sensors |
| Kontaktai | 1 sazināties (NO) |
| Įjungiamasis šviesumas | 10 lx |
| Įjungiamasis šviesumas | 30 lx |
| Išjungiamas šviesumas | 10 lx |
| Išjungiamas šviesumas | 30 lx |
| Išjungimo delsa | 120 s |
| Įjungimo delsa | 40 s |
| Maks. perjungimo galia | 1000 W |
| C apkrova | Ne |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Permatomas | Ne |
| Nominali įtampa | 230 V |
| Maks. perjungimo srovė (varžinė apkrova) | 8 A |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -25 °C |
| Darbinės temperatūros diapazonas | 45 °C |
| Plotis | 42.5 mm |
| Aukštis | 95 mm |
| Gylis | 42.5 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.24 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 36 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 81 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 102 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 59 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.24 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 36 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 8.148 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 864 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1010 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
