Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Komplektas, 150×750 mm, Univers
| Ilgis (mm) | 115 |
| Plotis (mm) | 750 |
| Aukštis (mm) | 160 |
| Aukštis | 150 mm |
| Plotis | 750 mm |
| Gylis | 125 mm |
| DIN bėgių skaičius | 1 |
| Eilės atstumas | 150 mm |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Su magistraline jungtimi | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 505 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 240 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.6 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 505 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 240 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.6 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 42 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 850 |
| Surinkimo instrukcija (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
