Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Komplektas gofruoto vamzdžio 29mm prijungimui, 150×500 mm, UniversN
| Ilgis (mm) | 508 |
| Plotis (mm) | 162 |
| Aukštis (mm) | 151 |
| Plotis | 500 mm |
| Aukštis | 150 mm |
| Gylis | 110 mm |
| RAL numeris | 9010 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 510 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 165 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.45 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 60 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1400 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
