Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Komplektas, Univers N, 300×500 mm, f. 4xLS 160
| Ilgis (mm) | 0.01 |
| Plotis (mm) | 0.01 |
| Aukštis (mm) | 0.01 |
| Aukštis | 300 mm |
| Plotis | 500 mm |
| Gylis | 100 mm |
| Su gaubtu | Taip |
| Plastikinio gaubto plokštė | Taip |
| Tinka jungiklio atjungėjui | Taip |
| Su įmontuotu kompaktišku jungiklio atjungėju | Ne |
| Tinka maitinimo grandinės atjungikliui | Taip |
| Su įmontuotu maitinimo atjungimo jungikliu | Ne |
| Tinka jungikliui be įtampos | Ne |
| Su įmontuotu jungikliu be įtampos | Ne |
| Tinka perjungėjui | Ne |
| Su įmontuotu perjungėju | Ne |
| Nominali operacinė srovė | 160 A |
| Jungiklių skaičius | 4 |
| Su papildomu gnybtu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 530 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 150 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.34 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 68 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 690 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
