Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Komplektas UniversN, 150x250mm, uždengimas, vientisas
| Ilgis (mm) | 255 |
| Plotis (mm) | 160 |
| Aukštis (mm) | 65 |
| Aukštis | 150 mm |
| Plotis | 250 mm |
| Gylis | 100 mm |
| Gaubto spalva | Balts |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 255 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 70 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.32 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 216 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 960 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
