Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Komplektas, UniversN
| Ilgis (mm) | 110 |
| Plotis (mm) | 250 |
| Aukštis (mm) | 150 |
| Aukštis | 150 mm |
| Plotis | 250 mm |
| Gylis | 110 mm |
| Su gaubtu | Taip |
| Polių skaičius | 1 |
| Magistralinės jungties atstumas | 60 mm |
| Magistralinės jungties aukštis | 20 mm |
| Magistralinės jungties storis | 5 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 910 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 265 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.6 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 210 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 560 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
