Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kontaktorius Diena & Naktis 63A, 3NO, 230V
| Ilgis (mm) | 65 |
| Plotis (mm) | 54 |
| Aukštis (mm) | 88 |
| Nominali operacinė įtampa | 400 V |
| Nominali operacinė įtampa | 400 V |
| Nominali operacinė srovė | 63 A |
| Nominali sužadinimo įtampa | 230 V |
| Nominali sužadinimo įtampa | 230 V |
| Įtampos tipas (darbinė įtampa) | Maiņstrāvas |
| Įtampos tipas (darbinė įtampa) | Maiņstrāvas |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 4 |
| Maks. kaitrinės lempos apkrova | 6500 W |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova | 3000 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (dviguba grandinė) | 4700 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (lygiagrečiai kompensuojama) | 2100 VA |
| Rankinio jungiklio slinktis | Taip |
| Suprojektuotas gylis | 64 mm |
| Galima papildoma įranga | Taip |
| Saugos laipsnis (IP) | IP2X |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.352 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 48 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 56 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 79 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.353 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 48 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 368 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 244 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 17.384 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1152 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1126 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 442.216 |
| Techninis priedas 1 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
