Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Laikiklis N/PE gnybtams, Univers
| Ilgis (mm) | 50 |
| Plotis (mm) | 12 |
| Aukštis (mm) | 2 |
| Nominali srovė In | 60 A |
| 1 elektros jungties tipas | Cits |
| Gnybtų padėčių poliuje skaičius | 52 |
| Montavimo metodas | Tieša montāža |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Cits |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Darbinės temperatūros diapazonas | 40 °C |
| Plotis | 120 mm |
| Gylis | 500 mm |
| Spalva | Zaļš |
| Permatomas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 240 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 140 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 45 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.46 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 20 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 580 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 380 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 8.42 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 840 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 900 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
