Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Lankstus – perforuotas kanalas, 23×24 mm, apvalus
| Ilgis (mm) | 500 |
| Plotis (mm) | 24 |
| Aukštis (mm) | 23 |
| Medžiaga | Cits |
| Ilgis | 500 mm |
| Diametras | 24 mm |
| Atstumas tarp skylių | 4.5 mm |
| Pjūvio plotis | 8 mm |
| Šoninės sienos tipas | Rievas |
| Be halogeno | Taip |
| Užgęstantis | Taip |
| Lankstus | Taip |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 154 mm² |
| Tvirtinimo tipas | Pašlīmējošā un apakšējā perforācija |
| Su gaubtu | Ne |
| Spalva | Pelēks |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 500 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 25 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 25 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.044 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 530 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 150 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.766 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3240 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 168.046 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Produkto techninė informacija (eng) | Atsisiųsti čia |