Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
LED prožektorius 12W be judesio jutiklio, 4000K, 1200lm, baltas
| Ilgis (mm) | 140 |
| Plotis (mm) | 100 |
| Aukštis (mm) | 127 |
| Sienų montavimas | Taip |
| Tinka montuoti pakabinant | Ne |
| Tinka montuoti prie lubų | Ne |
| Tinka skersiniam montavimui | Ne |
| Tinka pamato/gdrindų montavimui | Ne |
| Tinka šviesos tako montavimui | Ne |
| Tinka gnybtų montavimui | Ne |
| Su judesio davikliu | Ne |
| Su šviesos davikliu | Ne |
| Lempa | LED nav maināma |
| Su lempa | Taip |
| Tinka įvairioms lempoms | 12 |
| Korpuso medžiaga | Plastmasas |
| Korpuso spalva | Balts |
| Įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Nominali įtampa nuo / iki | 240 V |
| Įrenginio tipas | Nav nepieciešams |
| Įtrauktas valdymo prietaisas | Ne |
| Reguliavimas 0-10 V | Ne |
| Blankus apšvietimas 1-10 V | Ne |
| Tamsos DALI | Ne |
| Tamsos DMX | Ne |
| DSI reguliavimas | Ne |
| Į prietaisą integruotas tamsos potenciometras | Ne |
| Apšvietimo linijos jungiklis | Ne |
| Specifiškas tamsus gamintojas | Ne |
| Tamsos maitinimo įtampos moduliacija | Ne |
| Neryškus fazės nutrūkimas | Ne |
| Neryškus fazės dalijimas | Ne |
| Programuojamas silpnėjimas | Ne |
| Radijo dažnio reguliavimas | Ne |
| Reguliavimas sinusinei bangai sumažinti | Ne |
| Pritemdymo palytėjimas ir pritemdymas | Ne |
| Tamsos Zigbee | Ne |
| Reguliavimas su nuspaudžiamuoju mygtuku | Ne |
| Šviesos dalijimasis | Simetrisks |
| Išspinduliavimo kampas (vertė) | Ārkārtīgi plats staru >80° |
| Saugos laipsnis (IP) | IP55 |
| Smūgio stiprumas | IK04 |
| Saugos klasė | II |
| Didžiausioji sistemos galia | 12 W |
| Šviesos spalva | Balts |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 |
| Šviesos srautas | 1200 lm |
| Šviesos srautas | 1200 lm |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 1200 lm |
| Plotis | 107 mm |
| Aukštis / gylis | 140 mm |
| Ilgis | 100 mm |
| Suprojektuotas ilgis | 100 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 169 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 163 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 148 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.841 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 8 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 161 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 108 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.615 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 12 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 339 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 336 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 257 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 7.88 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 288 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1250 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 212.12 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |