Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Maitinimo šaltinis, 100-250V, AC tipas
| Ilgis (mm) | 65 |
| Plotis (mm) | 52 |
| Aukštis (mm) | 90 |
| Tiekimo įtampos tipas | AC |
| 1 antrinė išvesties įtampa | 24.2 V |
| 1 antrinė išvesties įtampa | 24.2 V |
| Maks. išvesties srovė 1 | 1.25 A |
| Reguliuojama antrinė įtampa | Taip |
| Nominali išėjimo įtampos vertė | 12.2 V |
| Išėjimo srovės nominalioji vertė 1 | 2.5 A |
| Atsparus trumpam jungimuisi | Taip |
| Nominali tiekimo įtampa, kai AC 50 Hz | 100 V |
| Nominali tiekimo įtampa, kai AC 50 Hz | 250 V |
| Nominali tiekimo įtampa, kai AC 60 Hz | 100 V |
| Nominali tiekimo įtampa, kai AC 60 Hz | 250 V |
| Stabilizuota išvesties įtampa | Taip |
| Energijos sunaudojimas | 10 VA |
| Galios išvestis | 30 W |
| Stabilizuotas | Taip |
| Elektrinės jungties tipas | Clip connection |
| Galimas bėgių montavimas | Taip |
| Galimas montavimas prie sienos | Ne |
| Modulinė versija | Taip |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 3 |
| Suprojektuotas plotas | 52 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 90 mm |
| Galimas tiesioginis montavimas | Ne |
| Plotis | 52 mm |
| Aukštis | 90 mm |
| Gylis | 65 mm |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | Taip |
| SIL pagal IEC 61508 | None |
| Funkcionalumo lygis pagal EN ISO 13849-1 | None |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.16 |
