Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
MCCB horizontalaus tvirtinimo komplektas, 125/160A, 150×600 mm, Quadro
| Ilgis (mm) | 100 |
| Plotis (mm) | 596 |
| Aukštis (mm) | 150 |
| Aukštis | 150 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Gylis | 200 mm |
| DIN bėgių skaičius | 1 |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 653 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 166 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 127 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.444 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 110 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
