Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Modulinis jungiklis, 2P, 16A, 230V, 1 modulis, AC tipas
| Ilgis (mm) | 73 |
| Plotis (mm) | 17.5 |
| Aukštis (mm) | 83 |
| Perjungimo funkcija | Izslēgšanas slēdzis |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 2 |
| Polių skaičius | 2 |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 230 V |
| Minimali nominalioji įtampa | 230 V |
| Nominalus perjungimo pajėgumas | 0.338 kA |
| Trumpo jungimosi sistemos išjungimo pajėgumas (lcw) | 0.24 kA |
| Įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Su signaline lempa | Ne |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Suprojektuotas gylis | 68 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 12 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 93 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 23 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.082 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 108 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 370 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 321 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 216 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 9.08 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3456 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1014 |
| Tipo patvirtinimas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
