Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Modulinis jungiklis, 3P, 80A, 400V, 3 moduliai, AC tipas
| Ilgis (mm) | 73 |
| Plotis (mm) | 52.5 |
| Aukštis (mm) | 83 |
| Perjungimo funkcija | Izslēgšanas slēdzis |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 3 |
| Polių skaičius | 3 |
| Nustatyta srovė | 80 A |
| Nustatyta įtampa | 400 V |
| Minimali nominalioji įtampa | 400 V |
| Nominalus perjungimo pajėgumas | 1.354 kA |
| Trumpo jungimosi sistemos išjungimo pajėgumas (lcw) | 0.96 kA |
| Įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Su signaline lempa | Ne |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 3 |
| Suprojektuotas gylis | 68 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Įspaudas / rodmuo | Cits |
| Priverstinė segregacija pagal DIN VDE 0113 | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.287 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 4 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 56 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.245 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 48 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 372 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 318 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 237 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 12.433 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1152 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1098 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 319.4 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Tipo patvirtinimas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
