Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Modulinis jungiklis, 4P, 25A, 4 moduliai
| Ilgis (mm) | 73 |
| Plotis (mm) | 35 |
| Aukštis (mm) | 83 |
| Perjungimo funkcija | Izslēgšanas slēdzis |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 4 |
| Polių skaičius | 4 |
| Nustatyta srovė | 25 A |
| Nustatyta įtampa | 400 V |
| Minimali nominalioji įtampa | 400 V |
| Nominalus perjungimo pajėgumas | 0.529 kA |
| Trumpo jungimosi sistemos išjungimo pajėgumas (lcw) | 0.37 kA |
| Įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Su signaline lempa | Ne |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2 |
| Suprojektuotas gylis | 68 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.222 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 99 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 41 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.157 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 720 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 321 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 214 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 9.599 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1440 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1006 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 290.84 |
| Tipo patvirtinimas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
