Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Modulinis jungiklis su indikacine lempute, 1P, 16A, 230V, 1 modulis, AC tipas
| Ilgis (mm) | 74 |
| Plotis (mm) | 17.7 |
| Aukštis (mm) | 85.5 |
| Perjungimo funkcija | Izslēgšanas slēdzis ar vadības lampu |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 1 |
| Polių skaičius | 1 |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 230 V |
| Minimali nominalioji įtampa | 230 V |
| Nominalus perjungimo pajėgumas | 0.338 kA |
| Trumpo jungimosi sistemos išjungimo pajėgumas (lcw) | 0.24 kA |
| Įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Su signaline lempa | Taip |
| Kalotės spalva | Cits |
| Lempos lizdas | Cits |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Suprojektuotas gylis | 68 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 108 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 25 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.075 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 108 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 8.5 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2592 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1026 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Tipo patvirtinimas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
