Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Modulinis kištukinis schuko lizdas, 2P+Ž
| Ilgis (mm) | 62 |
| Plotis (mm) | 45 |
| Aukštis (mm) | 75 |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Modelis | Kontaktligzda CEE 7/3 (F tips) |
| Apsauginis kontaktas | Dzīvoklis |
| Su vaikų apsauga | Taip |
| Su kontroline lempa | Ne |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2 |
| Suprojektuotas gylis | 40 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Lizdo išvesčių skaičius | 1 |
| Aktyvių kaiščių skaičius (plokštuma) | 2 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.07 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 4 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 225 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 105 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.335 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 48 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 235 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 4.295 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1152 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 126.08 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Išmatavimų brėžinys (.dwg) | Atsisiųsti čia |
| Produkto programinė įranga | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |