Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Modulinis kontaktorius, 25A, 4NC, 230V, 2 mod.
| Ilgis (mm) | 69 |
| Plotis (mm) | 35.8 |
| Aukštis (mm) | 85.4 |
| Nominali operacinė įtampa | 400 V |
| Nominali operacinė įtampa | 400 V |
| Nominali operacinė srovė | 25 A |
| Nominali sužadinimo įtampa | 230 V |
| Nominali sužadinimo įtampa | 230 V |
| Įtampos tipas (darbinė įtampa) | Maiņstrāvas |
| Įtampos tipas (darbinė įtampa) | Maiņstrāvas |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 4 |
| Maks. kaitrinės lempos apkrova | 1900 W |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova | 950 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (dviguba grandinė) | 1990 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (lygiagrečiai kompensuojama) | 810 VA |
| Rankinio jungiklio slinktis | Taip |
| Suprojektuotas gylis | 60 mm |
| Galima papildoma įranga | Taip |
| Saugos laipsnis (IP) | IP2X |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.215 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 98 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 38 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.217 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 60 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 367 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 318 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 214 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 13.273 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1440 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1006 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 341.552 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Techninis priedas 1 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
