Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Modulinis kontaktorius, tylaus veikimo, 25A, 2NA, 24V ~50Hz & 24V DC 1 mod.
| Ilgis (mm) | 65 |
| Plotis (mm) | 17.9 |
| Aukštis (mm) | 85.4 |
| Nominali operacinė įtampa | 230 V |
| Nominali operacinė įtampa | 230 V |
| Nominali operacinė srovė | 25 A |
| Nominali sužadinimo įtampa | 24 V |
| Nominali sužadinimo įtampa | 24 V |
| Įtampos tipas (darbinė įtampa) | Maiņstrāvas |
| Įtampos tipas (darbinė įtampa) | Maiņstrāvas |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 2 |
| Maks. kaitrinės lempos apkrova | 1900 W |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova | 950 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (dviguba grandinė) | 1990 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (lygiagrečiai kompensuojama) | 810 VA |
| Rankinio jungiklio slinktis | Ne |
| Suprojektuotas gylis | 60 mm |
| Galima papildoma įranga | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP2X |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.128 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 108 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 25 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.115 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 108 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 12.845 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2592 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1014 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 387.072 |
| Techninis priedas 1 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
