Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Modulinis kontaktorius, tylaus veikimo, 63A, 4NA, 12V~ 50Hz, 12V, DC, 3 mod.
| Ilgis (mm) | 65 |
| Plotis (mm) | 54 |
| Aukštis (mm) | 88 |
| Nominali operacinė įtampa | 400 V |
| Nominali operacinė įtampa | 400 V |
| Nominali operacinė srovė | 63 A |
| Nominali sužadinimo įtampa | 12 V |
| Nominali sužadinimo įtampa | 12 V |
| Įtampos tipas (darbinė įtampa) | Maiņstrāvas |
| Įtampos tipas (darbinė įtampa) | Maiņstrāvas / līdzstrāvas |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 4 |
| Maks. kaitrinės lempos apkrova | 6500 W |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova | 3000 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (dviguba grandinė) | 4700 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (lygiagrečiai kompensuojama) | 2100 VA |
| Rankinio jungiklio slinktis | Ne |
| Suprojektuotas gylis | 60 mm |
| Galima papildoma įranga | Taip |
| Saugos laipsnis (IP) | IP2X |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.367 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 48 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 94 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 56 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.366 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 48 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 370 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 18.008 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1152 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1010 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 457.192 |
| Techninis priedas 1 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
