Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Modulinis paskirstymo gnybtų blokas, 100A, 4 poliai, plotis 71 mm
| Ilgis (mm) | 64 |
| Plotis (mm) | 50 |
| Aukštis (mm) | 95 |
| Aukštis | 97 mm |
| Plotis | 71 mm |
| Gylis | 44 mm |
| Maks. nominali įtampa | 100 A |
| Polių skaičius | 4 |
| Lanksti laidininko kryžminė sekcija (plona gija) su kabelio antgaline mova | 1.5 mm² |
| Lanksti laidininko kryžminė sekcija (plona gija) su kabelio antgaline mova | 16 mm² |
| Kieto laidininko kryžminė sekcija (su kieta gija) | 1.5 mm² |
| Kieto laidininko kryžminė sekcija (su kieta gija) | 25 mm² |
| Gnybtų padėčių poliuje skaičius | 28 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.3 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 105 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.235 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 32 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 220 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 8.04 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 576 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1030 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 167.72 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
