Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Modulinis paskirstymo gnybtų blokas, 125A, 4 poliai, plotis 170 mm
| Ilgis (mm) | 64 |
| Plotis (mm) | 170 |
| Aukštis (mm) | 95 |
| Aukštis | 96 mm |
| Plotis | 170 mm |
| Gylis | 64 mm |
| Maks. nominali įtampa | 125 A |
| Polių skaičius | 4 |
| Gnybtų padėčių poliuje skaičius | 60 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 200 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.5 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 245 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 195 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 17 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.649 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 12 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 372 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 321 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 221 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 7.873 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 216 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1034 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 211.952 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
