Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Montavimo komplektas, 150×250 mm, UniversN
| Ilgis (mm) | 110 |
| Plotis (mm) | 260 |
| Aukštis (mm) | 160 |
| Su montavimo plokšte | Taip |
| Su montavimo bėgiais | Ne |
| Su gaubtu | Taip |
| Suprojektuotas gylis | 246 mm |
| Aukštis | 150 mm |
| Plotis | 250 mm |
| Gylis | 110 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.03 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.03 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 126 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 780 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
