Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Montavimo komplektas, 150×500 mm, UniversN
| Ilgis (mm) | 110 |
| Plotis (mm) | 500 |
| Aukštis (mm) | 150 |
| Aukštis | 150 mm |
| Plotis | 500 mm |
| Gylis | 110 mm |
| Gaubto spalva | Balts |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 508 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 164 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.68 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 26 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 508 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 164 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.68 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 26 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 760 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 430 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 530 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 17.68 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 104 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1010 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 102.92 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
