Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Montavimo komplektas, 300×250 mm, UniversN
| Ilgis (mm) | 100 |
| Plotis (mm) | 265 |
| Aukštis (mm) | 310 |
| Aukštis | 300 mm |
| Plotis | 250 mm |
| Gylis | 125 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 265 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 155 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.18 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 265 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 155 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.18 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 84 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 950 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
