Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Montavimo komplektas NH saugiklių kirtiklio blokui
| Ilgis (mm) | 125 |
| Plotis (mm) | 250 |
| Aukštis (mm) | 300 |
| Aukštis | 300 mm |
| Plotis | 250 mm |
| Gylis | 125 mm |
| DIN bėgių skaičius | 2 |
| Dangčio tipas | Ar griezumu |
| Su gaubtu | Taip |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 265 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 155 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.2 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 96 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1250 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
