Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Montavimo komplektas šynoms, UniversN, 300×250 mm
| Ilgis (mm) | 110 |
| Plotis (mm) | 250 |
| Aukštis (mm) | 300 |
| Aukštis | 300 mm |
| Plotis | 250 mm |
| Gylis | 110 mm |
| Su gaubtu | Taip |
| Polių skaičius | 5 |
| Magistralinės jungties atstumas | 40 mm |
| Magistralinės jungties aukštis | 5 mm |
| Magistralinės jungties storis | 12 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 506 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 162 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 66 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.8 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 506 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 162 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 66 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.8 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 72 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 670 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
