Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Montavimo komplektas, Univers N, skirtas NH saugikliui apkrova
| Ilgis (mm) | 65 |
| Plotis (mm) | 510 |
| Aukštis (mm) | 310 |
| Aukštis | 300 mm |
| Plotis | 500 mm |
| Gylis | 125 mm |
| Dangčio tipas | Ar griezumu |
| Su gaubtu | Taip |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 505 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.28 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 60 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1250 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 820 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
