Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Montavimo komplektas, UniversN ,300×500 mm, uždengimas, vientisas
| Ilgis (mm) | 50 |
| Plotis (mm) | 30 |
| Aukštis (mm) | 5.6 |
| Aukštis | 300 mm |
| Plotis | 500 mm |
| Gylis | 100 mm |
| Gaubto spalva | Balts |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 265 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.9 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 48 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1250 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 820 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 670 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
