Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Montažinė dėžutė, p/t., 45 mm, gylis 35,5 mm, 1 -vietė, Berker Integro, pilka
| Ilgis (mm) | 35.5 |
| Plotis (mm) | 45 |
| Aukštis (mm) | 45 |
| Montavimo metodas | Doba siena |
| Forma | Apaļš |
| Konstrukcijos tipas | Iebūvēta instalācijas kaste (ierīces kaste) |
| Modelis | Vienvietīgs |
| Numatytas apsisukimo žiedas | Ne |
| Gali būti sujungtas | Ne |
| Su įmontuotu | Nav |
| Diametras | 45 mm |
| Ilgis | 45 mm |
| Plotis | 45 mm |
| Gylis | 35.5 mm |
| Gylis | 35.5 mm |
| Vidinis gylis | 35.5 mm |
| Įvairiems elektriniams įrengimams | 1 |
| Montavimo perjungimo įranga | Skrūvēšana |
| Su varžtais | Ne |
| Vamzdžio diametrui | Cits |
| Tinka kabelio diametrui nuo / iki | 12 mm |
| Tinka kabelio diametrui nuo / iki | 12 mm |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Spalva | Pelēks |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Dangčio modelis | Nav |
| Skaidri danga | Ne |
| Sandarinamas | Ne |
| Grandinės integralumas | Nav |
| Su ekranavimu | Ne |
| Atsparus vėjui | Ne |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 2.5 mm² |
| Fiksuota gnybto padėtis | Ne |
| Šviestuvo montavimas su kabliu | Ne |
| Antgalis | Cits |
| Specialus naudojimo būdas | Nav |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 200 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.8 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 200 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 330 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 285 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.33 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |