Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Multifunkcinė laiko relė AC230V, 9 funkcijos
| Ilgis (mm) | 13 |
| Plotis (mm) | 49 |
| Aukštis (mm) | 49 |
| Elektrinės jungties tipas | Other |
| Prijungiamas prie papildomo kontaktinio bloko | Taip |
| Uždelsto energijos tiekimo įjungimo funkcija | Taip |
| Funkcijos delsa, kai išjungiama | Taip |
| Slankiojančių kontaktų, skirtų aktyvavimui, funkcija | Taip |
| Slenkančių kontaktų funkcija, kai išjungiama | Taip |
| Funkcinė žvaigždė / trikampis | Ne |
| Impulso formavimo funkcija | Taip |
| Fiksuoto laiko, pradedamo su pauze funkcijos įsijunginėjimas | Taip |
| Fiksuoto laiko, pradedamo su impulsu funkcijos įsijunginėjimas | Taip |
| Kintama, pradedama su pauze laikrodžio funkcija | Ne |
| Kintama, pradedama su impulsu laikrodžio funkcija | Ne |
| Laiko diapazonas | 1 s |
| Laiko diapazonas | 864000 s |
| Galima nuotolinė operacija | Ne |
| Tinka tik nuotoliniam valdymui | Ne |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa Us, kai AC 50HZ | 230 V |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa Us, kai AC 50HZ | 230 V |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa Us, kai AC 60HZ | 230 V |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa Us, kai AC 60HZ | 230 V |
| Aktyvacijos įtampos tipas | AC |
| Grįžtamosios uždelstos / neuždelstos išvestys | Ne |
| Su puslaidininkio išvestimi | Taip |
| Plotis | 49 mm |
| Aukštis | 49 mm |
| Gylis | 13.3 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.05 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 14 |
