Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Multimedijos montavimo komplektas, 610×248 mm
| Ilgis (mm) | 52 |
| Plotis (mm) | 250 |
| Aukštis (mm) | 750 |
| Aukštis | 750 mm |
| Plotis | 250 mm |
| Gylis | 52 mm |
| Su gaubtu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 760 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 510 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 72 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.72 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 60 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
