Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Multimetras, skirtas montavimui į panelę, 96×96 mm
| Ilgis (mm) | 95 |
| Plotis (mm) | 105 |
| Aukštis (mm) | 93 |
| Ampermetras | Taip |
| Aklinas galios matuoklis | Taip |
| Rotacinio greičio matuoklis | Ne |
| Dažnio matuoklis | Taip |
| Pulso matuoklis | Ne |
| Voltmetras | Taip |
| Efektyvus galios matavimo įrenginys | Taip |
| Tikslumo klasė aktyvioji energija pagal IEC 62053-22 | 0,5 sekundes |
| Tikslumo klasė reaktyvioji energija pagal IEC 62053-23 | Cits |
| Įtampos matavimo įėjimų skaičius | 4 |
| Srovės matavimo įėjimų skaičius | 3 |
| Tiekimo įtampos tipas | Maiņstrāvas / līdzstrāvas |
| Tiekimo įtampa, kai AC 50 Hz | 110 V |
| Tiekimo įtampa, kai AC 50 Hz | 400 V |
| Tiekimo įtampa, kai AC 60 Hz | 110 V |
| Tiekimo įtampa, kai AC 60 Hz | 400 V |
| DC tiekimo įtampa | 120 V |
| DC tiekimo įtampa | 350 V |
| Dažnio matavimo diapazonas | 45 Hz |
| Dažnio matavimo diapazonas | 65 Hz |
| Nuotolinis ekranas | Ne |
| Analoginių įvesčių skaičius | 7 |
| Palaikomas IEC 61850 Ethernet protokolas | Ne |
| Palaikomas OPC UA PubSub protokolas | Ne |
| PROFIBUS palaikomas protokolas | Ne |
| MODBUS palaikomas protokolas | Taip |
| Palaikantis protokolas, skirtas PROFINET IO | Ne |
| Kitų magistralinių sistemų palaikomas protokolas | Ne |
| Su audito registravimu (audito žurnalas) | Ne |
| Su saugos įvykių registravimu (saugos įvykių žurnalas) | Ne |
| Žiniatinklio serveris su HTTPS perdavimo protokolu | Ne |
| Plotis | 96 mm |
| Aukštis | 96 mm |
| Gylis | 60 mm |
| Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) | IP51 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 93 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 105 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.69 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 4 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 240 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 165 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.665 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 10 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 610 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 415 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 7.665 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 96 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1086 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 114.98 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Techninis priedas 1 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |