Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Mygtukas su fiksacija, 1NA/NU, 1 modulis
| Ilgis (mm) | 66.3 |
| Plotis (mm) | 17.5 |
| Aukštis (mm) | 83 |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 1 |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 1 |
| Perjungimo srovė | 16 A |
| Perjungimo įtampa | 230 V |
| Įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Su signaline lempa | Ne |
| Kalotės spalva | Cits |
| Mygtuko spalva | Pelēks |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Suprojektuotas gylis | 66 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.005 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 12 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 228 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.769 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 144 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 368 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 323 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 237 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 9.703 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3456 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1098 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 255.872 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |