Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Mygtukas su raudona lempute, 1NA/NU, 230V, 1 modulis, AC tipas
| Ilgis (mm) | 66.3 |
| Plotis (mm) | 17.5 |
| Aukštis (mm) | 83 |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 1 |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 1 |
| Perjungimo srovė | 16 A |
| Perjungimo įtampa | 230 V |
| Įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Su signaline lempa | Taip |
| Kalotės spalva | Sarkans |
| Lempos lizdas | Cits |
| Maks. lempos galia | 800 W |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Mygtuko spalva | Pelēks |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Suprojektuotas gylis | 66 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.006 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 12 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 230 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.874 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 144 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 369 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 318 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 239 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 10.928 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3456 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1106 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 287.272 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |