Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Mygtukinis jungiklis viešbučio kortelei (Hotel Card), 2A, NO kontaktas, Berker
| Svoris (neto) | 0.065 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements |
| Modelis | Viena spiedpoga |
| Veikimo metodas | Viesnīcas karte |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 1 |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Nustatyta srovė | 2 A |
| Su apšvietimu | Ne |
| Su signaline lempa | Ne |
| Atgalinio kontakto signalas | Ne |
| Jungties tipas | Iespiežamā skava |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar nagu |
| Medžiaga | Cits |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Permatomas | Ne |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| Įspaudas | Nav |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 41 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 35 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.65 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 100 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 4000 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
