Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Mygtukinis perjungiklis, 2 klavišai, v/t, IP55, Berker , pilkas matinis
| Ilgis (mm) | 62 |
| Plotis (mm) | 76 |
| Aukštis (mm) | 76 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements ar pilnu korpusu |
| Modelis | Sērijas spiedpoga |
| Veikimo metodas | Spiedpoga |
| Veikimo principas | Elektromehāniskais |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 2 |
| Svirtelių skaičius | 2 |
| Polių skaičius | 2 |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Su apšvietimu | Ne |
| Su lempa | Ne |
| Su signaline lempa | Ne |
| Atgalinio kontakto signalas | Ne |
| Jungties tipas | Iespiežamā skava |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Tvirtinimo tipas | Skrūvju montāža |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris (gretimas) | 7011 |
| Permatomas | Ne |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| Įspaudas | Nav |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP55 |
| Smūgio stiprumas | IK05 |
| Įrenginio plotis | 55.9 mm |
| Įrenginio aukštis | 55.9 mm |
| Įrenginio gylis | 32.3 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 76 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 76 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 62 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.13 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 325 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 158 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 81 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.382 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 60 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2400 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |