Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Nustatomas DIN bėgelis, 500 mm
| Ilgis (mm) | 65 |
| Plotis (mm) | 505 |
| Aukštis (mm) | 140 |
| Modelis | DIN sliede (augšējā sliede) 15 mm |
| Medžiaga | Tērauds |
| Paviršiaus apdorojimas | Karsti cinkots |
| Skylmušio forma | Apaļš caurums |
| Medžiagos storis | 2 mm |
| Ilgis | 505 mm |
| Aukštis | 140 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 614 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 181 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 105 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.52 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 180 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1725 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
