Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Pagrindas elektros skydui Univers, 100x550x205 mm
| Ilgis (mm) | 205 |
| Plotis (mm) | 550 |
| Aukštis (mm) | 100 |
| Modelis | Pamatne pabeigta |
| Medžiaga | Tērauds |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris (gretimas) | 7035 |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 550 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 205 mm |
| Tinka orinimui / nuorinimui | Ne |
| Plotis | 550 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Gylis | 205 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 590 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 3.555 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 590 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 3.555 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 48 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 860 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 870 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 152.16 |
| Surinkimo instrukcija (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
