Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Pagrindas skydui, Univers
| Ilgis (mm) | 600 |
| Plotis (mm) | 1600 |
| Aukštis (mm) | 100 |
| Modelis | Pamatnes starpplāksne |
| Medžiaga | Tērauds |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris (gretimas) | 7035 |
| Maks. apkrovos galia | 600 kg |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 1600 mm |
| Tinka orinimui / nuorinimui | Ne |
| Tinka kabelio nukreipimui | Taip |
| Tinka įrengimui lauke | Ne |
| Plotis | 1600 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Gylis | 600 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 1610 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 14.5 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 18 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1620 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 480 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
