Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Paros laikrodinis jungiklis, 1 kanalas
| Ilgis (mm) | 64 |
| Plotis (mm) | 18 |
| Aukštis (mm) | 96 |
| Montavimo metodas | DIN sliede |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 230 V |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 230 V |
| Tiekimo įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Maitinimo įtampos dažnis nuo / iki | 50 Hz |
| Maitinimo įtampos dažnis nuo / iki | 50 Hz |
| Autonomiškumas metais | 3 |
| Tekstinės gairės ekrane | Ne |
| Išorinis programavimas | Ne |
| Įskaitant atmintinės kortelę | Ne |
| 60 min. programa | Taip |
| 24 h programa | Taip |
| Savaitinė programa | Ne |
| Metinė programa | Ne |
| Atostogų programa | Ne |
| Impulsinė programa | Ne |
| Ciklo programa | Ne |
| Astrologinė programa | Ne |
| Atsitiktinė programa | Ne |
| Valandų skaitiklis | Ne |
| Sinchronizuojamas su maitinimo tinklu | Ne |
| Valdomas su kvarcu | Taip |
| Valdomas radijo bangomis | Ne |
| Valdomas radijo bangomis (DCF77) | Ne |
| GPS (globali vietos nustatymo sistema) | Ne |
| 1 kanalo trumpiausias perjungimo laikas | 1 min |
| 2 kanalo trumpiausias perjungimo laikas | 1 min |
| Automatiškai persijungiantis vasaros / žiemos laikas | Taip |
| Rankinė operacija | Taip |
| Perjungimo išankstinis parinkimas | Taip |
| Nominali perjungimo srovė, kai 250 V AC | 16 A |
| Potencialiai laisvas jungiklio kontaktas | Taip |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Plotis | 18 mm |
| Aukštis | 92 mm |
| Gylis | 64 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.111 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.113 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 60 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 362 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 212 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 7.17 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1440 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 998 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 195.08 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |